Kalendář

MěsícTýdenDen
Březen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
25. 2. 2019 26. 2. 2019

8:00: Hernička

8:00: Hernička

16:00: Cvičení seniorek

16:00: Cvičení seniorek

17:00: Kondiční cvičení

17:00: Kondiční cvičení
27. 2. 2019

15:00: Minidrama

15:00: Minidrama
28. 2. 2019

15:00: Malý Troják

15:00: Malý Troják
1. 3. 2019

8:00: Obecní zabijačka

8:00: Obecní zabijačka

19:00: Šachy

19:00: Šachy

20:00: Troják

20:00: Troják
2. 3. 2019

19:00: Valašský končinový bál

19:00: Valašský končinový bál
3. 3. 2019

8:30: Šachový oddíl domácí zápasy

8:30: Šachový oddíl domácí zápasy
4. 3. 2019

16:00: ZFPA

16:00: ZFPA

17:00: Chaos

17:00: Chaos
5. 3. 2019

8:00: Hernička

8:00: Hernička

16:00: Cvičení seniorek

16:00: Cvičení seniorek

17:00: Kondiční cvičení

17:00: Kondiční cvičení
6. 3. 2019

17:00: Chaos

17:00: Chaos
7. 3. 2019

15:00: Malý Troják

15:00: Malý Troják

15:00: MINIDRAMA - generálka

15:00: MINIDRAMA - generálka
8. 3. 2019

7:30: MINIDRAMA pro ZŠ

7:30: MINIDRAMA pro ZŠ

11:30: Pohřeb

11:30: Pohřeb

19:00: Šachy

19:00: Šachy

20:00: Troják

20:00: Troják
9. 3. 2019 10. 3. 2019

Celodenní: MINIDRAMA - premiéra

Celodenní: MINIDRAMA - premiéra

8:30: Šachový oddíl domácí zápasy

8:30: Šachový oddíl domácí zápasy
11. 3. 2019 12. 3. 2019

8:00: Hernička

8:00: Hernička

16:00: Cvičení seniorek

16:00: Cvičení seniorek

17:00: Kondiční cvičení

17:00: Kondiční cvičení
13. 3. 2019

15:00: Minidrama

15:00: Minidrama
14. 3. 2019

13:30: Důchodci - lékařská přednáška

13:30: Důchodci - lékařská přednáška

15:00: Malý Troják

15:00: Malý Troják

19:00: Dechovka

19:00: Dechovka

19:00: Stolní tenis

19:00: Stolní tenis
15. 3. 2019

19:00: Šachy

19:00: Šachy

20:00: Troják

20:00: Troják
16. 3. 2019

Celodenní: Pohřeb

Celodenní: Pohřeb
17. 3. 2019

8:30: Šachový turnaj

8:30: Šachový turnaj
18. 3. 2019 19. 3. 2019

8:00: Hernička

8:00: Hernička

16:00: Cvičení seniorek

16:00: Cvičení seniorek

17:00: Kondiční cvičení

17:00: Kondiční cvičení
20. 3. 2019 21. 3. 2019

15:00: Malý Troják

15:00: Malý Troják

19:00: Dechovka

19:00: Dechovka

19:00: Stolní tenis

19:00: Stolní tenis
22. 3. 2019

19:00: Šachy

19:00: Šachy

20:00: Troják

20:00: Troják
23. 3. 2019 24. 3. 2019

Celodenní: Šachový oddíl domácí zápasy

Celodenní: Šachový oddíl domácí zápasy
25. 3. 2019 26. 3. 2019

8:00: Hernička

8:00: Hernička

16:00: Cvičení seniorek

16:00: Cvičení seniorek

17:00: Kondiční cvičení

17:00: Kondiční cvičení
27. 3. 2019 28. 3. 2019

15:00: Malý Troják

15:00: Malý Troják

19:00: Dechovka

19:00: Dechovka

19:00: Stolní tenis

19:00: Stolní tenis
29. 3. 2019

19:00: Šachy

19:00: Šachy

20:00: Troják

20:00: Troják
30. 3. 2019

14:00: Karneval

14:00: Karneval
31. 3. 2019